Elçin İBRAHİMOV Kurumumuzu Ziyaret Etti

            Azerbaycan Millî İlimler Akademisi Türkologiya Dergisi Mesul Müdürü Elçin İBRAHİMOV, Türk Dil Kurumu’nu ziyaret etti.

            Kurumumuz Başkanı Prof. Dr. Mustafa S. KAÇALİN’i makamında ziyaret eden Elçin İBRAHİMOV, Akademilerinin yayın organı olan Türkologiya Dergisinin son dört sayısı ile Kemal ABDULA’nın hazırladığı Azerbaycan Dili Sintaksisinin Nezeri Problemleri ile Mifden Yazıya veyahut Gizli Dede Korkut ve Prof. Dr. Mustafa SEVER’in Dîvân-ı Kaygusuz Abdal adlı kitaplarını da Türk Dil Kurumu kütüphanesine armağan etti.

             Türk Dil Kurumu’nun çalışmalarının Azerbaycan’da ilgi ile karşılandığına işaret eden Elçin İBRAHİMOV, Kurumumuz Başkanı Prof. Dr. Mustafa S. KAÇALİN’e, üzerinde AZERBAYCAN yazılı bir halı da sundu.

DSC 0004

         Türk Dil Kurumu Başkanı Prof. Dr. Mustafa S. KAÇALİN’e, Azerbaycan Millî İlimler Akademisi Türkologiya Dergisi Mesul Müdürü Elçin İBRAHİMOV, üzerinde AZERBAYCAN yazılı bir halıyı sundu.

DSC 0001

        Azerbaycan Millî İlimler Akademisi Türkologiya Dergisi Mesul Müdürü Elçin İBRAHİMOV, yayınladıkları Türkologiya Dergisinin son 4 sayısını Türk Dil Kurumu Başkanı Prof. Dr. Mustafa S. KAÇALİN’e kütüphanemiz için armağan etti.

DSC 002

       Türk Dil Kurumu Kütüphanesi için gönderilen kitapları Kurumumuz Başkanı Prof. Dr. Mustafa S. KAÇALİN’e, Azerbaycan Millî İlimler Akademisi Türkologiya Dergisi Mesul Müdürü Elçin İBRAHİMOV sundu.

DSC 003